3,687
edits
No edit summary |
|||
Line 123: | Line 123: | ||
| {{color|78C850|Worldwide}} | | {{color|78C850|Worldwide}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|ff0000|J}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| colspan="2" | {{color2|78C850|PokéPark Wii: Pikachu's Great Adventure|PokéPark Wii: <br>PGA release}} | |||
| {{color|78C850|Dec.<br>5}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
| {{color|78C850|Japan}} | |||
| {{color|78C850|-}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|151}} | | {{ms|151}} |
edits