3,687
edits
Line 70: | Line 70: | ||
! {{color|4f5c2e|Need}} | ! {{color|4f5c2e|Need}} | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|493}} | |||
| {{pcolor|Arceus|78C850|EB Games Arceus}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>6}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>16}} | |||
| {{color|78C850|Australia}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Diamond and Pearl Versions|DP}}{{color2|78C850|Pokémon Platinum Version|Pt}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |- align="center" style="background: #705848" | ||
| {{ms|493}} | | {{ms|493}} |
edits