280
edits
No edit summary |
m (→Ongoing: meh) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
| {{color|78C850|Wi-Fi}} | | {{color|78C850|Wi-Fi}} | ||
| {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|0000ff|US}}{{color|ffff00|PAL}}</sup> | | {{color2|78C850|Pokémon HeartGold and SoulSilver Versions|HGSS}}<sup>{{color|0000ff|US}}{{color|ffff00|PAL}}</sup> | ||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|453}} | |||
| {{color2|78C850|Croagunk (Pokémon)|Croagunk}} | |||
| {{color|78C850|Oct.<br>20}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>19}} | |||
| {{color|78C850|Global Link}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Black and White Versions|BW}} | |||
|- align="center" style="background: #705848" | |||
| {{ms|613}} | |||
| {{color2|78C850|Kumasyun (Pokémon)|Kumasyun}} | |||
| {{color|78C850|Oct.<br>22}} | |||
| {{color|78C850|Nov.<br>29}} | |||
| {{color|78C850|Wi-Fi}} | |||
| {{color2|78C850|Pokémon Black and White Versions|BW}} | |||
|- | |- | ||
| | | |
edits