3,716
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
| style="padding:5px" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | | style="padding:5px" | {{flag|United Kingdom}} United Kingdom | ||
| style="padding:5px" | Video games, Anime | | style="padding:5px" | Video games, Anime | ||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|Sephazon}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | November 4, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px" | | |||
|- style="background:#ffe" | |||
| style="padding:5px" | {{u|ShinyLinoone}} | |||
| style="background:#84ED68; padding:5px" | Active | |||
| style="padding:5px" | November 4, 2014 | |||
| style="padding:5px" | {{flag|United States}} United States | |||
| style="padding:5px" | | |||
|- style="background:#ffe" | |- style="background:#ffe" | ||
| style="padding:5px" | {{u|Zyzzyva98}} | | style="padding:5px" | {{u|Zyzzyva98}} |
edits